Górny rząd od lewej: Magdalena Mątewska - wychowawca klasy 6 oraz przewodnicząca Rady Pedagogicznej, Klaudia Pawlak - wolontariusz oraz kółko plastyczne, Agnieszka Żak - wychowawca klasy 4b, Beata Bańka - nauczyciel wspomagający, Renata Mątewska - wolontariusz, Monika Łakomiec - wychowawca klasy 3b.

Środkowy rząd: Marcin Górski - wychowawca klasy 7/8, Natalia Jurga - nauczyciel wspomagający, Dorota Rebis-Witkowska - wychowawca klasy 1b, Maria Utwald-Stempka - wychowawca klasy 4a, Anna Szela - wychowawca klasy 2a, Paulina Tkaczyk - wychowawca klasa 1a, Roma Tomaszewska - wychowawca klasy 3a, Katarzyna Świostek - wychowawca zerówki.

Dolny rząd: Ewelina Leszczyńska - wolontariusz oraz kółko plastyczne, Ewa Brejt - wychowawca pięciolatków, Jacek Silwanowicz - wicedyrektor szkoły oraz wychowawca klasy 5, Barbara Kuras-Potoniec - dyrektor szkoły oraz logopeda, przygotowanie do Polish GCSE, Justyna Garczyńska - wicedyrektor szkoły oraz administracja.